Home Nieuwsbrieven Organisatie Kalender Uitslagen/foto's Vraag & Aanbod Weer Links
Bestuur
Lidmaatschap
Ledenlijst
Klassenvoorschriften
Meetbrief/Certificaat
Hoe werkt Rating 
Jaarprijsregelement
Wedstrijdreglement
Wedstrijdvaren
 
Ledenlijst per 1 september 2016
 
Zeilnr. Scheepsnaam Eigenaar Woonplaats

HB 1 WINDROOS M.I.  Platschorre KORTGENE
HB 3 JETTY   STG. JETTY VLISSINGEN
HB 186 NIEUWE MAEN E.W. van der Dussen MOERGESTEL
HB 194 BU 17 E. de Graaf BUNSCHOTEN SPAKENBURG
HC 382 SWARTE PAEREL D.J.M.  Rijk 'S-HEER ARENDSKERKE
RD 114 ANNA A.  Hoek BROEK IN WATERLAND
T 10 DANKBAARHEID R.A.  Blauwkuip AALSMEER
TA 54 NOOIT GEDACHT T.E. van Strien ALPHEN AAN DEN RIJN
VB 60 GROTE BEER H.A.  Keuzenkamp AMSTERDAM
VB 66 CANDELAER B.  Voogd Wilnis
VB 85 HEKSENKETEL T.  Hopman BUNSCHOTEN SPAKENBURG
VB 104 WITTE SWAEN J.N.  Geul EMST
VB 113 MARKIEZIN VAN VEERE P. de Visser MIDDELBURG
VB 132 STERNA R.  Schaap HUIZEN
VB 134 BYLEGGER D.  Vlaanderen HUIZEN
VB 152 ONVERDROTEN S.H.  Steenstra ROTTERDAM
VB 170 STRANDLOPER W.Y.  Schotman 'S-GRAVENHAGE
VB 171 ZWARTE ZWAAN J.  Huijbregts HOOGLAND
VB 195 BRUINVIS J.E.  Mulder HUIZEN
VB 218 READE JUFFER J.  Hinrichs AKKRUM
VB 233 BOLLE BOOS P.C.  Kroes HEERENVEEN
VB 239 GUILLAUME D'ORANGE J.J.  Post OUDE WETERING
VB 242 NIMROD J.W.  Schurer HEEG
VB 250 FIDELIA T.C.F. van Rijnsoever DEIL
VB 256 ELCKERLYC E.W.J.  Bakker RAALTE
VB 264 SWARTE SWAEN P.N.M.  Wennekes OPHEMERT
VB 280 MARTINA H.J.M.A.  Vlamings DINTELOORD
VB 294 OW 2 D'Liefde R.A.  Abeln Oude Wetering
VB 299 TJOENSTER J.  Middelburg GOIRLE
VB 302 BLOYS VAN TRESLONG T.  Kroon NIJKERK GLD
VB 303 VISAREND R.F.  Kaan LEIDSCHENDAM
VB 304 WINDBRUID R.  Bernard DE BILT
VB 305 STALEN GIJS van den Berg DE BILT
VB 308 RJUCHTÚT S.K. de Vries NAARDEN
VB 310 DX11 W. van Hees AMERONGEN
VB 311 DE VERLEIDING M.T.  Steenstra ROTTERDAM
VB 314 HA 12 SCHOLLEVAAR S.H. van Royen UTRECHT
VB 315 HA10 VENTJAGER E.H.  Dikland ROTTERDAM
VB LUITGARDA P.E.  Watjer Harderwijk
VC 59 SNOESHAEN J.W.A.M.  Poelmann HAARLEM
VC 104 DE SWANE P.B.  Everts Middelburg
VC 111 SCHUIMER P.S.A.  Overwater Mijnsheerenland
VC 130 DRONCKE OORT M. van Duivendijk THOLEN
VC 162 US MEM P.  Foo EMMEN
VC 211 ADRIANA CORNELIA R.A.V.  Jongejans KUBAARD
VC 216 ZUIDERZEE R.J.  Pannekoek AALSMEER
VC 377 COURAGE W.J.R.  Muller Amsterdam
ZB 3 SILVEREN MAEN N.  Feddes UTRECHT
ZB 5 ROBBE P J  Spijkerman AMSTERDAM
ZC 128 MARIANNE F.W.  Zoetemeyer BRESKENS
ZC 233 GOED BESCHOUWD L.  Meijer Capelle ad Ijssel
ZC 266 DE KLOEK A.  Bruinooge UTRECHT
ZC 298 T ROS BEYAERT R.A.  Bijlard BUSSUM
ZC 334 MAARTJES MAAT R. de Gooijer BLARICUM
ZC 344 GRAVIN T. de Graaf BUNSCHOTEN SPAKENBURG
ZC 375 MARIE  A.  Groen AMSTELVEEN
ZC 377 Courage W.J.R.  Muller Amsterdam
   
Donateurs D.  Stolp HILVERSUM
B.  Jongejans Purmer
B.  Westerdijk SNEEK

 

 

© 2011 Rond- en Platbodem Klassenorganisatie